Recitalul de la ora 5

Opera Brasov si Muzeul „Casa Muresenilor” Brasov va invita miercuri, 13 octombrie 2010, ora 17,00 la RECITALUL DE LA ORA CINCI – Meloterapie.

Interpreti: IBOLYA KOSA – soprana
SONIA HAZARIAN – mezzosoprana
LIVIU IFTENE – tenor
NORA VLAD – actrita
SIMONA PATRICHE – pian

Intrarea se face pe baza de invitatii care se distribuie anticipat la sediul muzeului.

* Eveniment realizat cu sprijinul sponsorului permanent „Bistro de l`arte”

2 gânduri despre „Recitalul de la ora 5

1. Buna ziua! Ne bucuram sa revedem cele doua soliste si tenorul minunat al operei, insa de ce era anuntata Anda Pop si Asineta Raducan pe programul de camera de data trecuta? Ele vor mai canta? Mult succes celor de miercuri! Voi fi acolo cu entuziasm!

2. Programarea initiala prevedea intr-adevar ca la urmatorul recital sa fie cei amintiti si de Dumneavoastra. Din motive obiective, partenerii nostri de la Opera Brasov au modificat programul. Suntem convinsi ca vor reveni foarte curand in salonul „Recitalului de la ora 5? 🙂