Tipăritură inv 19236

19236

Foaie pentru minte, inimă şi literatură nr. 10 din 1847

Istoria Poloniei au scris-o din naţionali Maruscevici, Niemţevici, Lelevel, Mişchievici, Promihovschi, iar din străini câţiva franţozi, cum Rullier, Histoire de l`anarchie de Pologne et du demembrement de cette republique 4 tom. 1807 ş.a. Vezi şi istoricii universali, cum Rottec, Burckhardt şi alte istorii prescurtate. G. Bariţ”.

More details

Informații

Recenzii

Nu sunt opinii ale clienților în acest moment.

Scrieţi o recenzie

Tipăritură inv 19236